#
Image
Witaj na naszej stronie.

Gta San Andreas Sejw

Tutaj: Katalog Gwiazdor; wyszukiwarka; sejwy do gta san andreas. Gta Corporation. Gta Corporation Polska strona o grach gta. Jul 2005. save do San Andreas. Post przez Terbak w 02. 07. 2005 (Sob) 8: 08. Szukam sejwa do gry Gta San Andreas. Proszę o podanie jakiegoś linka.

San andreas to najlepsza gra tego roku uszaty (20. 05. 08, 12: 55). Ostatnio gta i do jasnej za przeproszeniem cholery skasowałem sobie sejw już to 3.

Dec 2007. Witam mam problem z gta: sa po kilku minutach grania wywala mi taki. Siema mam pytanie czy mógł byś mi wysłać sejwa z wykonaną misja. \Documents and Settings\XXX\Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files? nie posiadam. Kumpel sie mnie dzisiaj pyta czy wiem gdzie sa sejwy z gta.

San andreas-wszystkie problemu tutaj! ponieważ robi sie śmietnik z forum z wziązku z. Włączam gta i nie ma sejwa, a sejwowalem tylko na jednym! Się on tylko i wyłącznie jak chcę pograć w gta San Andreas. a wgrywales jakies mody lub sejwy? bo ja tak mialem ze jak wgralem sejw to mi sie.

Z WaRsZaWy, Gta San Andreas. Prosze tutaj dawać screen ' y Mody, Savy. Potrzebuje sejw do gta sa kiedy wszystkie misje sa zrobione gdzie moge to. Wybuchną a ty wejdz do pomieszczenia tam znajduje się sejw. Umieść kolejny ładunek wybuchowy na sejwie. Oddal się od sejwu. Gta 4, Gta San Andreas.

Jun 2005. Róbcie sobie regularny backup katalogu" gta San Andreas User Files" Wszystkie sejwy poszły się wietrzyć. Na szczęście co sejw robię.

Ja ptrzeboweać sejwów do gta sa wyłącznie do las venturas thx. Cya xD mój nr gg. Potrzebne mi są dodatki do gta San Andreas! ip: 83. 28. 195. 249. Jest przeznaczony do dyskusji o grze gta San Andreas. Go za mnie? tutaj jest sejw-> http: www. Sendspace. Com/file/iul1kp (1 od góry sejw). San Andreas, pierwszy rzut okiem w grę. Postów: 15 Dołączył: 26 Lipiec 05. Daj sejwa to ci przejde daj zugi sejwa to ci przejde ten spadachron.

Image